Odnawiamy kuchnię w naszym domu

Jakim sposobem przeprowadzić remont kuchni małym kosztem i modnie.

Za kilka miesięcy czeka mojego męża przebudowa kuchni w letnim domostwie. Dom remontowałam mnóstwo lat wstecz, czyli wsio w nim teraz zdążyło się zepsuć i kwalifikuje się do odnawiania, ale możemy napocząć od remontu kuchni, i w następnej sekwencji remont łazienki. Kuchnia wpierw, gdyż tymczasem w kuchni zużywam bardzo dużo czasu. Kuchnia jest sprzężona z pokojem jadalnym i nasi odwiedzający miast spędzać wizytę w saloniku chodzą ze mną do kuchni i w zasadzie tu ugaszczam w efekcie odwiedzających.

Tedy nie dość, iż przebywam w tym miejscu sporo godzin, to jeszcze powinno to stać się pomieszczenie imponujące.

Postanowiłam, że zmienię zlewozmywak na nowiutki, armaturę nad zlewozmywakiem i szczególnie zdecyduję się na nowsze zabudowanie meblami, a wspólnie z owym sprzęt do mycia przyrządów kuchennych i piecyk gazową i chłodziarkę do zabudowy w linii mebli. Stąd okaże się to przebudowa generalna domowej kuchni, która osiągnie w ten sposób gruntownie nowiutki image. Nabyłam meble w kolorach żółtych i brązowych, lecz płytki nad zlewem i na posadzce będą żółto-brązowe.

Zacząć remont musi się od kupienia zabudowy, dlatego, że na meble sporo się czeka, i następnie możemy otworzyć przyklejanie płytek na ziemi i na murach oraz malowanie murów. Po malowaniu wejdzie gość z meblami i po jego wyjściu kuchnia okaże się gruntownie nowiuteńka Tylko defektem okaże się to, iż pokój jadalny obok owej nieszablonowej kuchni może wyglądać nieco nędznie i później będzie trzeba przerobić również jej aranż.