Bramy garażowe firmy Hörmann

Marka Hörmann od lat profesjonalizuje się dziedziną budowlaną i jest najogromniejszym wytwórcą bram uchylnych, drzwi, ościeżnic jak również napędów. Marka Hörmann jest marką rodzinną działającą na obszarze dziesięcioleci. Przedstawia gwarancję najdoskonalszych rozstrzygnięć oraz najwyższej gatunkowości towarów.

Spółka Hörmann jest kierowana już przez trzecie i czwarte pokolenie wnuków, i prawnuków twórcy marki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami odnoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Główna siedziba marki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W tymże miejscu poza wydziałami siedziby, mieszczą się też magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, spółka ma cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości spółka zatrudnia w nich ponad stu wysoce wyuczonych pracobiorców. Firma Hörmann Polska sp. z o.o ma rozległą sieć partnerów handlowych na obszarze całego państwa. Poświadcza ona szybki i kompetentny serwis oraz gwarantuje sprzyjającą, umiejętną obsługę kontrahenta.