Widowiskowe lasery do depilacji

Wstępnym oraz zarazem przede wszystkim dostępnym laserem do depilacji bywa laser IPL, który kształtuje promienie optyczne o obszernym wachlarzu. Tak naprawdę ta odmiana nadmieniana bywa laserem, gdyż pojawia się tu zjawisko fototermolizy frakcyjnej, wtedy emitowane są strugi świetlne rozpraszane w różnorakie miejsca o wielostronnej wielkości. Laser musi mieć nieustająco regulowaną siłę a także spoistość dynamiki, w odmiennym okoliczności rzeczywiście może przyprawić oparzenie skóry. Minusem wspomnianego lasera bywa niepokaźna skuteczność a także bardzo prawdopodobne poparzenia przy niezdarnej eksploatacji. Nadto, żeby efekt był spostrzegalny nieodzowne bywają bardzo częste odwiedziny w gabinecie medycyny estetycznej.

Przede wszystkim przekonującą zaletą powyższego lasera jest nieodczuwalny wydatek manewru oraz spora ogólnodostępność w nieomalże każdorazowym gabinecie medycyny estetycznej. Zdecydowanie lepszą technologią lasera jest złączenie IPL z RF nadmienianym E-light, odwrotnie formułując skupienie fal optycznych z siłą fal radiowych.

W związku z tym zadanie lasera podpiera się na uintensywnieniu a także poszerzeniu promieni świetlnych napięciem niestałym co zwiększa produktywność manewrów. Dzięki temu przy spożytkowaniu wspomnianego lasera nie bywa znaczący barwa włoska, bowiem oddziałuje on na melaninę a nie na włos.