Wiercenie studni

Fabryka Geowip funkcjonuje pod Poznaniem. Jest to firma świadcząca usługi z obszaru geologii i geotechniki. Robi przeróżne roboty związane z robieniem odwiertów począwszy od koncepcji, do opracowania komputerowego danych i dokumentacji. Odwierty geotechniczne to zasadnicza aktywności przedsiębiorstwa .

Zakład ma na stanie nowatorski zestaw maszyn do robienia odwiertów zarówno sposobem bez użycia wody jak i z użyciem wody. W obszar ich prac weszły także studia geologiczne ziemi i zbiorników wodnych. Przedsiębiorstwo posiada przeróżne certyfikaty i zezwolenia do robienia prac z zakresu geotechniki i geologii. Ogrom
fabryk korzystało z zleceń i na ich portalu www można przeczytać referencje pracowników przedsiębiorstw, jakie oceniają pozytywnie Geowip jako zakład solidną i uczciwą.
Oprócz odwiertów fabryka oferuje pompy do wody, handel nimi oraz zakładanie oraz kopanie otworów studziennych. W zakres oferty wchodzi rysunek studni, zapewnienie właściwych warunków w terenie, postawienie obudowy otworu studziennego, pierwsze pompowanie, napisanie pozwoleń urzędowych.